Informace

Rodinný dům, 5+1

Nabízíme k pronájmu luxusní prvorepublikovou vilu z r. 1926 s krásnou vzrostlou upravenou zahradou a privátní atmosférou. Vila, která prošla v roce 2009 kompletní nákladnou rekonstrukcí pod vedením architektonického studia PHA, se pyšní nadčasovým designem, spojením špičkových materiálů se zachovanými původními prvky a respektem ke geniu loci. Dům stojí v atraktivní rezidenční lokalitě na Vinohradech, v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti, v lokalitě s rychlým spojením do centra, pár minut chůze od stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora.

Přízemí domu tvoří velkorysý obytný prostor propojený posuvnými dveřmi s plně vybavenou kuchyní, v obývacím pokoji jsou velkoplošná francouzská okna s přímým vstupem na terasu / zahradu, do domu se vstupuje velkou vstupní halou. V mezipatře je umístěna toaleta, v 1. patře se nachází privátní zóna s hlavní ložnicí s vybavenou šatnou a koupelnou, dětská ložnice (příp. pracovna), komora a technické zázemí. V podkroví je velká samostatná bytová jednotka s ložnicí, obytným prostorem / hernou, kuchyňským koutem, koupelnou a jižní terasou s krásným výhledem do okolí.

Mramorové dlažby a obklady, masivní dubové podlahy, koberce, obklady stěn z exotického palisandru, krb, rafinovaně řešené úložné prostory v celém domě, podlahové vytápění, lednice/mrazák amerického typu zn. Gaggenau s výrobníkem ledu, kuch. spotřebiče Siemens, pračka a sušička Miele, plynový kotel, zatemňovací závěsy, projekční plátno, alarm s možností napojení na PCO, videokomunikátor, zahradní plynový gril, zahradní domek. Garáž pro 2 vozy. Poplatky vč. pravidelné údržby zahrady a technického servisu činí 9-10.000 Kč měsíčně. K dispozici od 1. července 2019.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  320 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  118 m²
 • Zahrada
  748 m²
 • Pozemek
  937 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  32417
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.