Informace

Rodinný dům

Moderní, velkoryse řešená čtyřpodlažní vila s vnitřním bazénem a výhledem na Střešovice a Hradčany, s výtahem, velkou garáží a udržovanou zahradou v prestižní lokalitě Hanspaulka. Lokalita nabízí kvalitní rezidenční bydlení v blízkosti zeleně Šáreckého údolí a rychlou dostupnost do centra (stanice metra Bořislavka a zastávka tramvaje v pěším dosahu), na letiště a do mezinárodních škol.

Dům se nachází ve slunném svahu, světlo proniká atypickými velkými okny, ze kterých je vidět panorama Prahy 6 i intimní zákoutí zahrady se vzrostlými jehličnany. Přímý vstup na zahradu je díky systému schodišť možný z několika pater včetně dvojitého obývacího pokoje s krbem, který je vhodný mimo jiné i pro pořádání společenských akcí. Další patra nabízí 6 ložnic, pracovnu, 2 kuchyně, 4 koupelny a velké množství úložného prostoru v podobě samostatných šaten. Jednotlivá patra propojuje široké schodiště a výtah pro 3 osoby. V suterénu se nachází wellness zóna s bazénem, dvě sprchy, toaleta, moderní kompaktní kotelna a garáž pro 3 auta s vyhřívaným příjezdem.

Konstrukci tvoří železobetonový skelet, masivní zdivo doplňují obkladové cihly a měděné klempířské prvky. V interiéru najdeme kombinaci velkoformátové dlažby a koberců, masivní dřevěné obložky a dveře, plastová okna s bezpečnostní fólií a venkovními žaluziemi, ve většině místností podlahové vytápění, ve vybraných místnostech klimatizace, alarm. Dům je vybaven bezpečnostním kamerovým systémem.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  830 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  340 m²
 • Pozemek
  1 075 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  21276
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.