obchodní prostor, snížené přízemí

Obchodní prostor k pronájmu ve sníženém přízemí vinohradského secesního domu, který prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se jen pár kroků od Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – v docházkové vzdálenosti kolem 5 minut se nachází stanice metra Jiřího z Poděbrad (trasa A), autobusová zastávka U Prdlavky a Park Rajská zahrada. Veškeré služby v krátké docházkové vzdálenosti - restaurace, kavárny, bistra, potraviny, poliklinika i lékárny.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43584
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Plocha k dispozici
  343 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.