Obchodní prostor

Obchodní prostor k pronájmu v projektu moderní multifunkční budovy, která byla navržená renomovaným architektonickým studiem DaM. Jedinečná atmosféra rezidenční čtvrti je dána polohou v těsném sousedství historického centra města a topografií terénu. Projekt je umístěn na jižním petřínském svahu, což nabízí množství výhledů do okolní zástavby vil z 20. a 30. let 20. století, z horních pater pak nerušené výhledy na Prahu.

Projekt nabízí ve třech podzemních a pěti nadzemních podlažích téměř 2 000 m2 komerčních prostor, 30 bytů, 74 parkovacích míst, bazén, wellness, saunu a řadu skladových prostor. Součástí projektu je také 2 000 m2 rozlehlá upravená zahrada a velkorysé lobby s recepcí. Novostavba je z ulice chráněna zavěšenou skleněnou fasádou, která současně působí jako akustická stěna. Obvodový plášť budovy je tvořen v příjemné kombinaci sklo – dřevo – beton. Výškově a hmotově je novostavba rozdělena na dva základní objemy a zároveň funkční části. Sokl, se standardním městským parterem s komerční částí v úrovni ulice a kancelářskými prostory v patře a terasovitě odstoupená pěti patrová bytová část.

Lokalita:
Umístění projektu je výjimečné také svou dostupností autem i MHD a především svým zasazením do rozlehlé zahrady v blízkosti parku - Kinského zahrady. Výhodou je také pěší docházková vzdálenost k nákupnímu a zábavnímu centru Nový Smíchov.

Vybavení a služby:
Recepce
Parkování
Bazén, wellness, sauna
Skladové prostory
Zahrada
Lobby
18 parkovacích míst
Fitness pro individuální trénink

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41256
 • Měsíční nájemné
  16 - 18 € za m² / 404 - 455 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  150 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  287 m²
 • Parkování
  200 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  B
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.