Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory, přízemí

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí zrekonstruované pětipodlažní administrativní budově z 90. let 19. století postavené podle návrhu brněnského projektanta a stavitele Aloise Dvořáka přímo v centru Brna, jen pár minut chůze od náměstí Svobody. Budova byla průběžně modernizována a v současné době disponuje technologiemi, které požadují i ti nejnáročnější nájemci, vyhledávající reprezentativní obchodní prostory v centru Brna. Obchodní jednotka o ploše 98 m2 má vstup z ulice Joštova.

Lokalita:
Budova se nachází na prestižní adrese v historickém centru Brna mezi ulicemi Joštova, Moravské náměstí a Brandlova. Díky svému jedinečnému umístění na křižovatce MHD (zastávka Česká), poskytuje vysokou atraktivitu, kterou podtrhuje snadné napojení na městský okruh, dálniční síť. Parkování zajišťují podzemní garáže v bezprostřední blízkosti budovy.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  21.08 € za m² / 500 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  140 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  98 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  37082
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.