Obchodní prostory

Obchodní prostory k pronájmu v budově situované v žádané lokalitě Prahy 2 – Vyšehrad, nedaleko břehu Vltavy. Prostory v 1. patře jsou řešené formou open space a mají dva vstupy – z chodby domu a rovněž přímo z ulice. K dispozici kuchyňský kout a toalety, otevíratelná okna a na podlahách parkety.

Lokalita:
Budova se nachází v blízkosti Rašínova nábřeží a Vyšehradu. Výhodná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, s rychlým přístupem do centra – v blízkosti tramvajové a autobusové zastávky, stanice metra Karlovo náměstí (trasa B) vzdálená cca 10 minut chůze. Nedaleko Botanická zahrada a park Folimanka.

Výše nájemného 202 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26206
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  15 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  173 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.