Obchodní prostory, Celetná 30, Praha 1, 290 m2 + 126 m2 (1. patro)

Exkluzivní možnost pronájmu nebytových prostor výjimečných parametrů na jedné z turisticky nejatraktivnějších adres v Praze. 

Nebytové prostory se nachází v Celetné ulici, která je jednou z nejznámějších ulic v historickém centru Prahy s vynikající lokalitou a vysokým obchodním potenciálem. Jako součást Královské cesty, která spojuje Prašnou bránu a Staroměstské náměstí, je tato ulice vysoce frekventovaná turisty i místními obyvateli, kteří zde hledají širokou nabídku kvalitních obchodů, restaurací a kaváren.

Kromě výhodné polohy jsou nebytové prostory snadno dostupné díky blízkým stanicím metra: Staroměstská (trasa A), Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B). Všechny zmíněné stanice se nacházejí v docházkové vzdálenosti od budovy. 

K obchodním prostorům v 1NP (290 m2) náleží kancelářské prostory ve 2NP o výměře 125,9 m2 propojené schodištěm a výtahem, zázemí a skladovací prostory v 1PP (102,77 m2) a 2PP (47,77 m2).

Vybavení a služby:
Výlohy, velká okna, vysoké stropy
Vlastní výtah a schodiště v obchodní jednotce
Možnost vybudování zahrádky ve vnitrobloku
WC a kuchyňka na každém podlaží
Sprcha a šatny v 1. PP
Zázemí, skladovací prostory
Optický kabel

Fotografie nebytových prostor použité v této prezentaci byly post-produkčně upraveny tak, aby přiblížily uživatelský potenciál prostor.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH.

Půdorys

  • Půdorys 1
  • Půdorys 2
  • Půdorys 3
  • Půdorys 4

Přehledová tabulka

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.