Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Obchodní prostory k pronájmu s přímým vstupem z ulice v atraktivní a frekventované lokalitě na Letné v Praze 7 – Bubenči, nedaleko tramvajové zastávky Letenské náměstí.

Prostor je rozdělen na 5 samostatných místností - každá má vlastní sprchu. Dále je zde kuchyňka a 3 oddělené toalety. Kromě hlavního vchodu z ulice je k dispozici i druhý vstup vedoucí do společných prostor domu. Jednotka byla zrekonstruována na konci roku 2021, kolaudována je na provozovnu služeb, kosmetické/kadeřnické studio, masážní a relaxační salon. V garáži domu lze pronajmout parkovací místo. 

Lokalita:
Prostor je umístěn přímo na hlavní bubenečské třídě, frekventovaném místě s výbornou dostupností MHD. Tramvajová zastávka je vzdálena 4 minuty chůze, nedaleko je také stanice metra Hradčanská.

Vybavení a služby:
Recepce v přízemí
5 samostatných místností
Sociální zázemí, sprcha
Kuchyňka
Vytápění
Vzduchotechnika
Vinylová podlaha
Vestavěný nábytek
Parkovací místo

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3 844 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  152 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100939
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.