Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Zadní budova, kanceláře, 2. patro

Kanceláře k pronájmu ve 2. patře renovované historické budovy v centru Prahy, na pomezí Starého a Nového města. Nemovitost nabízí propojení historické architektury s moderními prvky. Objekt je vybaven čipovým vstupním systémem, optickou internetovou kabeláží, kódovacím systémem a napojením na centrální recepci. Budova má rovněž otevíratelná okna, klimatizaci a sociální zázemí na každém patře. K dispozici celkem 14 parkovacích míst ve vnitrobloku.

Prostor je rozdělen na vstupní halu, chodbu a celkem 4 samostatné kanceláře. Sklad o roloze 4 m2 je pronajímatelem poskytován zdarma.

Lokalita:
Vynikající dostupnost autem i veřejnou dopravou, budova se nachází v těsné blízkosti Hlavního nádraží a stanice metra Hlavní nádraží (trasa C), nedaleko autobusového nádraží Florenc a Masarykova nádraží.

Vybavení a služby:
Světlé a plně klimatizované prostory s výhledem do parku
Stropní osvětlení
Počítačové sítě s telefony
Internetová připojení
WC, kuchyňka

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  16.20 € za m² / 395 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  Zahrnuty
 • Plocha k dispozici
  77 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42783
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.