Kanceláře, 2. patro

Kancelářské prostory k pronájmu ve 2. patře projektu, který vznikl rekonstrukcí administrativní budovy z roku 1976 na moderní kancelářskou budovu splňující nejvyšší požadavky současné doby. Budova v roce 2012 získala nejvyšší úroveň certifikace LEED Platinum, je jednou z mála budov, které toto ocenění LEED v ČR získaly. Nosnou konstrukcí je železobetonový monolit tvořený nepravidelně rozmístěnými hranoly s pásovými okny a systémem střešních teras. Veškeré nenosné konstrukce a instalace TZB byly kompletně vybourány a nahrazeny novými systémy, splňujícími požadavky moderních kancelářských budov.

Lokalita:
Budova se nachází v Praze 4 mezi ulicemi Na Pankráci, Štětkova a Na bitevní pláni v docházkové vzdálenosti od stanice metra Vyšehrad (trasa C), zastávek tramvají a autobusů. Projekt nabízí celou řadu výhod moderní komerční nemovitosti těžící z dobré lokality – od blízkosti centra města přes výhledy na pražské panorama včetně Vyšehradu nebo Pražského hradu. V okolí se nachází celá řada restaurací, hotelů, obchodů a dalších služeb.

Vybavení a služby:
Možnost umístění loga (viditelnost z pražské magistrály)
Terasy s výhledem
Centrální recepce, přístup 24/7
Kamerový systém
Přes 80 % kancelářské plochy má přímé denní osvětlení
Otevíratelná okna
Topení a chladicí stropní trámy
Zdvojená podlaha
Podzemní garáže a venkovní parkování
Sprchy v podzemních garážích (uzamykatelné skřínky, možnost zavěšení kol)

Fotografie slouží jen pro ilustraci a nemusí přesně odpovídat současnému vzhledu prostor.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38079
 • Měsíční nájemné
  15.50 - 17 € za m² / 383 - 420 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  130 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  142 m²
 • Parkování
  130 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.