Kanceláře, 5. patro s terasou

Kanceláře k pronájmu v 5. patře v kompletně zrenovované historické budově na náměstí Republiky. Budova nabízí moderní administrativní zázemí, které vkusně spojuje původní architektonické prvky s těmi současnými. Součástí budovy je centrální recepce s nepřetržitým provozem a prostorná střešní terasa s jedinečným panoramatickým výhledem na centrum města. Budova v neoklasicistním stylu byla postavena v roce 1905 architekty Adolfem Foehrem a Alfonsem Wertumullerem a původně sloužila pro bankovní účely. Nachází se přímo v obchodním a finančním centru města s přímým napojením na všechny důležité uzly lokální a dálkové dopravy.

Možnost skladovacích prostor 10,8 m2 za 10 EUR/m2/měsíc.

Lokalita:
Budova se nachází přímo u zastávky tramvaje a autobusu a stanice metra Náměstí Republiky (trasa B), v blízkosti Masarykova nádraží a centrálního autobusového nádraží Na Florenci. Velmi dobré spojení je i na mezinárodní letiště Václava Havla Praha a napojení na dálnice D1 a D8. V těsné blízkosti se nachází obchodní centrum Palladium a obchodní dům Kotva.

Vybavení a služby:
24/7 reprezentativní recepce
2 osobní výtahy
Zdvojené podlahy s podlahovými boxy
Otevíratelná okna
Moderní LED osvětlení
Terasy
Obchodní prostory přímo v budově
Možnost parkování v přilehlých obchodních centrech

K dispozici od Q4 2024.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35514
 • Měsíční nájemné
  30 € za m² / 742 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  130 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  626 m²
 • Terasa
  3 m²
 • PENB
  C
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.