Budova B, kanceláře, 3. patro

Kancelářské prostory k pronájmu ve 3. patře v obchodně-administrativním komplexu z období pozdního funkcionalismu, na atraktivní obchodní adrese v Praze. Objekt je tvořen dvěma domy s průčelím a je propojený moderní pasáží se sklobetonovou klenbou. Dominantou budovy jsou aerodynamicky tvarované působivé prosklené vstupy na schodiště.

Lokalita:
Snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou – stanice metra Náměstí republiky (trasa B) a Můstek (trasa A, B) jsou vzdáleny pouhou minutu chůze od budovy.

Vybavení a služby:
24hodinová ostraha
Inteligentní systém řízení budovy
Vstup na karty
Telekomunikační připojení
Klimatizace
Kamerový systém
Výtah

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20744
 • Měsíční nájemné
  12.50 € za m² / 309 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  130 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  194 m²
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.