Budova B, 2. patro

Kancelářské prostory ve 2. patře (3. NP) budovy B moderního kancelářského komplexu. Reprezentativní recepce s přístupovými turnikety zabezpečující přístup do budovy. Optimální šířka kancelářského patra umožňuje vytvořit pracovní prostředí s dostatkem denního světla.

Lokalita:
Administrativní budova se nachází v administrativní a obchodní lokalitě Prahy 4 na Pankráci mezi ulicemi Budějovická a Severojižní magistrálou, 3 minuty chůze od stanice metra Pankrác nebo Budějovická. Tato lokalita je výborně dostupná také automobilem (přímo u sjezdu ze Severojižní magistrály).
V těsné blízkosti se nachází jedno z nejnovějších obchodních center – Arkády Pankrác a další služby jako restaurace, hotely, konferenční centra, banky, pošta, školy a sportoviště.

Vybavení a služby:
Dispozice open plan bez vnitřních příček (možné rozdělit příčkami dle potřeby konkrétního nájemce), ventilace a klimatizace umožňující regulaci teploty, zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi (1 krabice na 10 m2 kancelářských prostor), světlá výška prostor 3 m, kazetové podhledy se zabudovanými svítidly, 24/7 ostraha a recepce, vstupní přístupový karetní systém, příprava pro kuchyňku (přívod vody a odpadů), otevíratelná okna, vnější okenní žaluzie na jihozápadní fasádě budovy s elektrickým ovládáním. Možnost umístění loga nájemce.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17656
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  85 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  374 m²
 • Parkování
  95 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.