Kanceláře, 3. patro

Kancelářské prostory ve 3. patře k pronájmu. Budova vznikla přestavbou a spojením dvou domů z let 1893 a 1865. V souhře klasiky a moderny vznikla architektonicky zdařilá kombinace odlišných stylů. Historickou fasádu a většinu klasicistních interiérových prostor bylo možné zachovat a zkombinovat je s moderními prostory. Kruhová ocelová nástavba a velkoplošné prosklení zajišťují výhled na historické centrum Prahy. Oceněné dílo SHArchitects, které bylo vytvořeno ve spolupráci s památkáři, získalo v roce 1997 hlavní prestižní cenu »Interiér roku«. Možnost 1 parkovacího místa na každých 150 m2 pronajímatelné plochy.

Lokalita:
Snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou, stanice metra a tramvají Náměstí Republiky (trasa B) a Můstek (trasa A, B) jsou vzdáleny pár minut chůze od budovy. Tyto historické prostory po kvalitní rekonstrukci mají štukovou výzdobu a historické truhlářské prvky.

Vybavení a služby:
Recepce
Atrium
Moderní skleněné výtahy
Přístup na magnetické karty
Otevíratelná okna
Klimatizace
Systém podlahových kanálů a výstupů
Parkování

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17577
 • Měsíční nájemné
  23 € za m² / 567 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  170 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  137 m²
 • Parkování
  180 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  D
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.