Kanceláře, 5. patro

Moderní osmipodlažní budova s kancelářskými a obchodními prostory k pronájmu v zavedené administrativní a obchodní pražské lokalitě, vedle stanice metra, s výbornou dostupností na mezinárodní letiště.

Projekt nabízí kvalitní kanceláře třídy A, které se nachází na každém patře o rozloze 2 830 m2. Patro tak umožňuje maximální přizpůsobení potřebám a přáním nájemců. V přízemí jsou také obchodní prostory o rozloze 2 653 m2 s využitím pro restaurace, kavárny, ale i obchody s nejrůznějším sortimentem. Projekt v roce 2012 obdržel certifikaci LEED Gold, která hodnotí míru naplnění kritérií trvale udržitelných staveb.

Lokalita:
Vynikající dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou – stanice metra Nové Butovice (trasa B) se nachází přímo před budovou. Snadné napojení na Pražský okruh a dálnici D5. Letiště Václava Havla se nachází jen 15 minut od budovy, nemocnice Motol 7 minut.

Vybavení a služby:
Moderní centrální recepce
8 vysokorychlostních výtahů
24hodinová ostraha
Bezpečnostní kamerový systém
Přístup za pomoci magnetických karet
Nouzový a požární výstražný systém
Digitální telefonní linky
Záložní zdroj elektrické energie
Bezbariérový přístup
Samostatný vchod do obchodních prostor
Správa budovy
Podzemní garáže

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17047
 • Měsíční nájemné
  14.90 - 15.90 € za m² / 369 - 393 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  149 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  413 m²
 • Parkování
  91 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.