Kanceláře, 4. patro

Prémiové kancelářské prostory k pronájmu ve 4. patře obchodně administrativního komplexu, který aktuálně prochází důkladnou rekonstrukcí dle návrhu architektonického Studia Acht, se nachází v historickém centru města Prahy na jedné z nejvýznamnějších hlavních ulic ve střední a východní Evropě. 3 500 m2 prémiových kancelářských prostor k pronájmu lze rozdělit na prostor pro 3 nájemce. K dispozici je i 300 m2 jedinečných privátních teras.Komplex bude klást důraz na využívání technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou zaměřené na snížení spotřeby elektrické energie a na minimalizaci uhlíkové stopy. Cílem je získání certifikace úrovně LEED Gold.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou. Stanice metra a tramvajová zastávka Náměstí Republiky (trasa B) se nachází 2 minuty chůze od budovy. V okolí budovy veškerá občanská vybavenost – butiky, kavárny, restaurace, banky a tři nákupní centra.

Vybavení a služby:
Reprezentativní lobby
Privátní terasy
4trubkové fan-coily
Floor boxy
Otevíratelná okna
Moderní přístupový systém
CCTV 24/7
2 separátní vstupy 
3 moderní výtahy
Správa budovy a facility management
Optické připojení
Podhledy s integrovaným LED osvětlením
HVAC – klimatizace, ventilace
Zelená certifikace budovy

K dispozici od Q4 2024.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 


 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101718
 • Měsíční nájemné
  25 - 27 € za m² / 631 - 682 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  145 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  1 216 m²
 • Minimální plocha
  400 m²
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.