Kanceláře, 4. patro

Pronájem kanceláří ve 4. patře administrativní budovy. Nájemci ocení nejenom funkční design kombinovaný s důmyslnými technologiemi, ale také centrální recepci a možnost flexibilního uspořádání kanceláří. Přímo v budově se nachází kantýna a podzemní parkoviště.

Lokalita:
Budova se nachází na severozápad od centra Prahy, s výbornou viditelností z Evropské ulice a dobrou dostupností k mezinárodnímu letišti. Tramvajová a autobusová zastávka jsou v blízkosti objektu, stanice metra Nádraží Veleslavín (trasa A) je vzdálená 5 minut chůze. Snadné napojení na Pražský okruh a dále na dálnice D5 a R7. V blízkosti je několik prominentních rezidenčních oblastí a chráněná přírodní rezervace Šárka.

Vybavení a služby:
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy
Sprinklery
Klimatizace
Otevíratelná okna
Optický kabel
Centrální recepce
3 moderní výtahy
Ostraha 24hod denně
Vstup na magnetické karty
Profesionální správa budovy
Kantýna v budově
Podzemní parkovací stání

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101348
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  115 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  1 100 m²
 • Parkování
  80 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.