Podnájem kanceláře, 1. patro

Podnájem kancelářských prostor v 1. patře administrativní budovy, která vznikla revitalizací industriálních prostor, jejímž autorem je významný španělský architekt a urbanista katalánského původu Ricardo Bofill. Areál na konci 19. století prošel celkovou rekonstrukcí a návrh projektu vycházel z kontrastu mezi původní a dostavenou částí. Původní budova je mohutná zděná hala, nová část je průhledná a odlehčená. Budova také získala ocenění „Stavba roku 2001“.

Lokalita:
Skvělá dopravní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – v blízkosti tramvajových zastávek a stanice metra Křižíkova (trasa B). Snadné napojení na rychlostní silnici D8 a vnitřní Pražský okruh.

Vybavení a služby:
Reprezentativní recepce
Ostraha 24/7
Moderní výtahy
Vstup na čipové karty
Klimatizace
Snížené podhledy se zabudovaným osvětlením
Centrální topení
Protipožární systém
Parkování v podzemních garážích

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100517
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  160 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  685 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.