Kanceláře, přízemí

Kancelářské prostory k pronájmu v přízemí architektonicky i urbanisticky zajímavého rezidenčního objektu, který vznikl rekonstrukcí historické části z 16. a 18. století a částečnou dostavbou, ve které se nabízené prostory nachází. Jedná se o 2 propojené jednotky – 4 místnosti, plně zařízená kuchyňka, 2 sklady a 2x toalety s koupelnou včetně sprchového koutu. K dispozici 3 garážová stání. Možnost nové výmalby a odkoupení nábytku. Prostor lze využít jako kancelář nebo prodejní plochu nepotravinářského charakteru. 

Lokalita:
Snadná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou - v blízkosti objektu autobusová zastávka U Matěje s rychlým spojením ke stanici metra Hradčanská a Bořislavka (trasa A), v blízkém dosahu rovněž Letiště Václava Havla.

Vybavení a služby:
2 propojené jednotky 65,4m2 a 50,2m2 (4 místnosti, 2x příslušenství)
2x WC, 2x sprchový kout
Nízkoenergetický systém větrání, chlazení a vytápění
2x sklad/šatna
3x garážové stání

Prostor je momentálně pod nabídkou.

Nájemné je uvedeno bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100498
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  8 500 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  125 m²
 • Parkování
  2 000 CZK / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.