Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt s krásným výhledem na nábřeží Vltavy, Petřín a Pražský hrad ve 3. patře kompletně zrekonstruované secesní budovy s výtahem a dobře udržovanými společnými prostory. Dům stojí v sousedství kláštera Emauzy, pár kroků od nábřeží Vltavy, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí. Minutu chůze od domu se nachází stanice metra Karlovo (Palackého) náměstí s mnoha tramvajovými spoji, nedaleko je oblíbená Náplavka, Vyšehrad a četné kavárny, restaurace a bistra.

Byt tvoří obývací pokoj s arkýřovým výklenkem, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice orientované do vnitrobloku, koupelna s vanou, samostatná toaleta s bidetem, šatna a velká vstupní hala.

Zachované původní architektonické prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, ručníky, ložní prádlo, TV, alarm, satelitní příjem, možnost využívání společného sklepa. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9860
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby jsou zahrnuty v nájmu. Záloha na spotřebu energií (elektřina, plyn, voda): 3.800 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.