Byt, 5+1

Samostatný slunný byt s vnitřním vyhřívaným bazénem a saunou, situovaný v rezidenční vile se zahradou a krásným výhledem na Prahu a Vltavu v klidné rezidenční čtvrti plné zeleně na okraji chráněné krajinné oblasti. Lokalita s dobrým dopravním spojením do centra, v rychlém dosahu stanice metra Budějovická. V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost, parky se vzrostlou zelení, sportovní a golfové hřiště, plavecký bazén a koupaliště v nedalekém Podolí, in-line stezka a cyklostezka po nábřeží Vltavy.

Byt má prostorný obývací pokoj (110 m2) s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a vstupy do zahrady, 4 ložnice, 2 koupelny (vana, toaleta / masážní sprchový kout s párou, toaleta), pracovní kout, 2 šatny a spíž. Možnost využití vnitřního bazénu se saunou a sprchou. Zahrada k dispozici pouze pro nájemce.

Laminátové podlahy, parkety, dlažba, podlahové vytápění, plynový kotel, francouzská okna, předokenní rolety, pračka, sušička, myčka, satelitní příjem, videotelefon, alarm, kamerový systém. Garáž a 2 parkovací stání na pozemku v ceně. K dispozici je zahrada (1400 m2) s antickým kruhovým altánem a zahradním krbem. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 8000 Kč/měs. K dispozici od 7. září 2021.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9609
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  260 m²
 • Zahrada
  1 400 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži a jedno stání na pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.