Byt, 2+kk

Zařízený zrekonstruovaný byt s pěkným balkonem v prvním patře renovovaného činžovního domu s výtahem v blízkém dosahu Václavského náměstí (8 min. chůze).

V bytě je velký obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, jedna ložnice, pracovna přístupná z obývacího pokoje, koupelna s vanou, samostatná toaleta a komora.

Vestavěné skříně, pračka, parkety, dlažba, 2 telefonní linky. Parkování možné v garáži ve dvoře sousední budovy za 3.000 Kč měsíčně. Poblíž Riegrových sadů, rychlá dopravní dostupnost (tramvaje, metro 500 m). Poplatky za služby a energie 4200 Kč měsíčně (voda, elektřina, topení). K dispozici od poloviny září 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9583
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  Parkování možné v garáži ve dvoře sousední budovy za 3.000 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.