Byt, 3+kk

Částečně zařízený, nově zrenovovaný byt situovaný ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem pouhých 100 m od Stromovky, největšího parku v Praze, a v pěším dosahu parku na Letné. Tramvajové spoje, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 20 minut chůze do centra.

Byt tvoří 2 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou a toaletou, úložná komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Nové vybavení, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, myčka, TV, videotelefon. Byt je možno dozařídit nábytkem. Záloha na společné domovní služby 1600 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce - cca. 3000 Kč/měs. K dispoziici od října 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9556
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.