Byt, 3+kk

Světlý, kompletně zařízený byt s příjemným výhledem ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí, jen 2 minuty chůze od stanice metra Náměstí Míru. Rezidenční lokalita známá širokým výběrem restaurací, kaváren a obchodů nabízí i relaxaci v nedalekých Havlíčkových nebo Riegrových sadech.

V bytě se nachází velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a francouzskými okny s výhledem do společné zahrady, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, velká okna, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, satelitní připojení, společná zahrada s grilem, kamerový systém společných prostor napojený na PCO. Možnost parkování v ulici Americká za 4.000 Kč měsíčně. Poplatky za domovní služby a záloha na energie 4.000 Kč/měs. K dispozici od srpna 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9151
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  4.000 kc/mes.
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v ulici Americká za 4.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.