Byt, 4+1

Zrekonstruovaný nezařízený atypický mezonet se 3 koupelnami, terasou a zahrádkou (29 m2) a výhledem na řeku a Emauzy situovaný v přízemí a sníženém přízemí kompletně zrenovovaného secesního domu s výtahem. Lokalita na nábřeží Vltavy, jen pár minut chůze od obchodního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

V přízemí se nachází 3 ložnice, jedna s vybavenou šatnou a vstupem na terasu, dvě s en-suite koupelnou (sprchový kout / vana, bidet, toaleta), technická místnost a velká vstupní hala. Do sníženého přízemí vede úzké točité schodiště. Zde je obývací pokoj s přístupem na zahradu, plně vybavená kuchyň, velká jídelna / hala a koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta).

Klenuté stropy, dlažba v celém prostoru, vestavěné úložné prostory, ventilace, bezpečnostní mříže na oknech, pračka se sušičkou, myčka, plynový kotel, domácí vrátný. Poplatky za společné služby 4.000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8575
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Zahrada
  29 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.