Byt, 4+1

Prostorný byt ve 3. patře zrekonstruovaného domu s výtahem v pěším dosahu stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad s četnými restauracemi, kavárnami a bistry a místem konání vyhlášených farmářských trhů. Klidná rezidenční lokalita v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady se spoustou zeleně, rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od nákupního centra a stanice metra Flora.

Interiér bytu tvoří prostorná vstupní hala, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelny (vana, sprchový kout / sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty a technická komora.

Krásný výhled na Prahu a do zeleně, vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, úložné prostory, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. V domě je nájemcům k dispozici sauna a správcovské služby. Možnost pronájmu podzemního garážového stání za 4000 Kč/měs. Servisní poplatky a platby za energie ve výši 8.000 Kč nejsou zahrnuty v nájmu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8469
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání za 4.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.