Byt, 2+kk

Zařízený byt ve 3. patře novostavby s výtahem. Klidná lokalita v Praze 5 na Smíchově pár kroků od Francouzského lycea a pár minut od obchodního centra a stanice metra Anděl. Plná občanská vybavenost v okolí, pár minut do centra.

Byt nabízí světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu s vanou, bidetem a toaletou, technickou místnost a vstupní chodbu.

Dubové podlahy, dřevěná okna, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, TV, videotelefon, sklepní kóje. Možnost zařídit parkování ve vedlejším domě. Byt lze pronajmout i bez nábytku. Krátkodobý pronájem možný za vyšší cenu. Poplatky za společné služby 940 Kč/os./měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8400
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.