Byt, 2+kk

Světlý zařízený byt s balkónem a výhledy do zeleně ve 3. patře moderního projektu Rezidence Sacre Coeur v atraktivní rezidenční lokalitě v blízkosti Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rezidence nabízí 24h recepci, zahradu s dětským hřištěm ve vnitrobloku a kamerový bezpečnostní systém. Pravidelné autobusové spoje, 5 minut chůze na Újezd nebo k metru Anděl.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na balkon, 1 samostatná ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, úložná komora s pračkou a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna orientovaná na jihozápad, myčka, sklep 3,9 m2, výtah. Záloha na poplatky za domovní služby 4.000 Kč měsíčně. K dispozici od května 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8083
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.