Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný, plně zařízený byt ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad. Oblíbená rezidenční lokalita pouhou minutu chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v blízkosti Havlíčkových sadů, s kvalitními restauracemi a kavárnami v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnice s pracovním koutem a vestavěnými skříněmi, orientovaná do tichého vnitrobloku, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, pračka se sušičkou, myčka, talířová sprchová hlavice, TV, satelitní TV připojení, videotelefon. K dispozici je prostorný sklep. Poplatky za společné domovní služby 4000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  7711
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.