Byt, 6+kk

Pronájem kvalitního bytu. Moderní nezářízený podkrovní mezonetový byt s klimatizací a množstvím vestavěných úložných prostor ve 4. patře činžovního domu s výtahem v klidné letenské ulici u Stromovky, minutu chůze od Letenského náměstí.

Byt má ve spodní úrovni obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem s kvalitními vestavěnými spotřebiči, 1 ložnici, pracovnu, šatnu s vestavěnými skříněmi, koupelnu (vana, sprchový kout), samostatné WC, sauna, technickou místnost a vstupní chodbu. V patře jsou další 3 ložnice, samostatné studio, dále koupelna (vana, WC) a otevřená galerie zařízená jako pohodlná pracovna.

Dřevěné podlahy, pračka, talířová sprchová hlavice, plynový kotel, klimatizace, žaluzie, UPC, TV, domácí vrátný, prostor pro kola nebo kočárky, společný upravený dvůr. Možnost pronájmu dvou parkovacích míst. Tramvajové spoje, v dosahu stanic metra Hradčanská a Dejvická, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné a Pražského hradu. Poplatky za společné služby cca 800 Kč/měs./os. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce. K dispozici od poloviny února 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  7619
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  185 m²
 • Parkování
  Dvě parkování stání k dispozici za 5000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.