Byt, 3+kk

Moderní zařízený byt se 2 koupelnami ve 2. patře restaurované secesní tiskárny z roku 1906 ve skvělé lokalitě mezi vltavským nábřežím, Vyšehradem a rozlehlým parkem Folimanka v sousedství.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice a 2 koupelny (jedna en-suite).

Velká okna, vysoké stropy (3,20 m), dubové parkety, bezpečnostní dveře, pračka, kvalitní kuchyňské spotřebiče, TV, domácí videotelefon, sklep, výtah, společná upravená zahrada (600 m2). Sousední **** hotel umožňuje rezidentům využít moderních služeb včetně restaurace a baru (25% sleva) a relaxační zóny s fitness (zdarma). Výborná dostupnost městské dopravy, snadná dostupnost sportovních aktivit ve Žlutých lázních a plaveckém areálu Podolí. Jedno parkovací stání v podzemních garážích a sklep v ceně. Poplatky 3300 Kč. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6306
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  3300 Kč Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Parkování
  Parkování v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.