Byt, 3+kk

Kompletně zařízený renovovaný byt ve 2. patře tradičního činžovního domu s výtahem pouhou minutu chůze od komerčního centra a stanice metra Anděl, v pěším dosahu nábřeží Vltavy.

Byt nabízí prostornou vstupní halu, obývací pokoj s jídelní částí a plně vybaveným moderním kuchyňským koutem, 2 ložnice - jednu s kachlovými kamny, koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a technickým zázemím, šatnu a samostatné WC.

Dřevěné podlahy, vysoké stropy, bezpečnostní závora na vstupních dveřích, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV s plochou obrazovkou, internetové a satelitní připojení, domácí vrátný. Klidné bydlení s dobrou dostupností do centra. Záloha na společné domovní služby 1200 Kč/měs. Energie se převádí na nájemce . K dispozici od 21.7.2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6220
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.