Byt, 3+kk

Zařízený byt se 3 balkony ve 2. patře nedávno postaveného rezidenčního komplexu situovaného v příjemném prostředí Prahy 6 na rozhraní Hanspaulky a Baby.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a balkonem s výhledem do zeleně, 2 ložnice - obě s balkonem, 2 koupelny s WC - jedna s vanou, jedna se sprchovým koutem, komora s pračkou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Parkety a dlažba, ústřední topení, vestavěné skříně, myčka, mikrovlnná trouba, internetové a satelitní připojení, domácí videotelefon, sklep. Parkovací stání v podzemní garáži v budově je zahrnuto v ceně nájmu. V blízkosti Vltavy a parku Stromovka, 2 zastávky k metru Dejvická, v blízkém dosahu mezinárodních škol Riverside a ISP. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií 5.500 Kč měsíčně. K dispozici od dubna 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6218
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži v budově je zahrnuto v ceně nájmu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.