Byt, 2+1

Zařízený byt po kompletní rekonstrukci v 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem v rychle se rozvíjející části Prahy 8 v pěším dosahu centra města.

Byt nabízí 1 ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

K dalšímu vybavení patří pračka, myčka, bezpečnostní dveře, původní repasované parkety, domácí vrátný, plynové topení (kotel zn. Junkers), telefonní linka, možnost kabelového připojení UPC (TV, internet). Pěkně upravený dvůr dlážděný přírodním kamenem a osázený okrasnými keři, štuková výzdoba a žulový obklad ve vstupních prostorách domu. Tramvajové spoje, v blízkosti stanic metra Florenc a Křižíkova. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6173
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.