Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s velkou terasou ve 3. patře nového rezidenčního komplexu Korunní Dvůr v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. V areálu komplexu se nachází 24hodinová recepce, centrální dvůr s parkovou úpravou, dětské hřiště a kavárna.

Interiér bytu tvoří vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, světlý obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnice s šatnou a koupelna vybavená vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Obě hlavní místnosti mají velkoformátová francouzská okna s přístupem na terasu.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV s plochou obrazovkou a video intercom. K dispozici výtah a podzemní parkovací stání v objektu (v ceně). Minuta chůze k nákupnímu centru a stanici metra Palác Flora. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 7.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6015
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Parkování
  Jedno podzemní parkovací stání v objektu v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.