Byt, 2+kk

Zařízený byt s balkonem a výhledem na Prahu ve 3. patře moderního projektu Rezidence Sacre Coeur situovaného v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky v blízkosti Kinského zahrady, Petřína či nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rezidence nabízí 24hodinovou recepci, zahradu s dětským hřištěm ve vnitrobloku, parkování a kamerový bezpečnostní systém. Autobusové spojení, 5 minut pěšky na Újezd nebo k metru Anděl. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na balkon, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC, šatna a vstupní hala.

Bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, závěsy, záclony, myčka, TV, DVD, UPC, domácí vrátný, velký sklep, výtah. Garažové stání v ceně nájmu. Poplatky za domovní služby, spotřebu energií a připojení k internetu 3.700 Kč měsíčně. K dispozici od března 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5889
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně nájmu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.