Byt, 4+kk

Kvalitní byt s jižně orientovaným balkonovým ochozem (18 m2) s krásným výhledem na Prahu a na řeku v 1. patře nedávno postavené rezidence, jež splňuje nároky na moderní bydlení pro náročné, v jedinečné lokalitě na kraji zástavby na hranici zeleně podél nábřeží Vltavy, pražské ZOO, Trojského zámečku a Botanické zahrady, v pěším dosahu parku Stromovka. Rezidence nabízí vyhřívaný venkovní bazén, podzemní parkování, vysoce kvalitní provedení a materiály, špičkové technické vybavení včetně programovatelného systému podlahového vytápění (v celém interiéru), prostorné sklepní kóje a výtah.

V interiéru s oddělenou obytnou a ložnicovou částí se nachází velký obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatné WC a spíž. Balkonový ochoz je přístupný z obývacího pokoje, chodby a hlavní ložnice.

Klimatizace, alarm, internetové a satelitní připojení, telefonní a datové zásuvky, domácí telefon, krb, bezpečnostní dveře, dřevěné podlahy v ložnicích, mramor, dlažba, vestavěné skříně, samostatné měření spotřeb energie. 2 parkovací stání v ceně. Autobusové a tramvajové spoje do centra, dobrá občanská vybavenost, školy, možnost sportovního vyžití. V dobré dostupnosti česko-německého Gymnázia Thomase Manna. Domovní služby 5.000Kč/měs. Zálohy na spotřebu energií 4.800 Kč/měs. K dispozici od 1.Prosince 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5751
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  5000 Kč Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.