Byt, 3+1

Zařízený podkrovní mezonetový byt se 2 balkony ve 4. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v Dejvicích v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka, pár minut chůze ke stanicím metra Hradčanská a Dejvická.

Ve spodní úrovni bytu se nachází plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a balkonem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, šatna a vstupní chodba s úložnými prostory. Nahoře je klimatizovaný obývací pokoj s balkonem a markýzou, 2. ložnice a koupelna s vanou a WC. V případě potřeby je možno obývací pokoj využít jako třetí ložnici.

Alarm, video intercom, UPC, telefonní linka, pračka, myčka, vinotéka, plynové topení, vestavěné skříně a police, velký sklep s policemi. Poplatky za domovní služby a za spotřebu energií cca 6.500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5697
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  145 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v blízkých podzemních garážích za 4000 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.