Byt, 3+kk

Zrekonstruovaný byt ve 2. patře činžovního domu ze 30. let s výtahem v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč. Klidná ulice pouhou minutu chůze od stanice metra Dejvická, v pěší dostupnosti Pražského hradu a parků Stromovka a Letná, v rychlém dosahu centra, letiště a mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 světlé ložnice orientované do klidného vnitrobloku se zelení - jedna s velkou šatnou, dále koupelna s vanou, toaleta s bidetem, úložná komora a vstupní hala. Dobré dispoziční řešení - ložnice jsou situovány odděleně od obývací zóny.

Skříně v chodbě, velká okna, dřevěné parkety a dlažba, ústřední topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, kabelové připojení UPC (internet, TV), domácí vrátný. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií 3.500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5455
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.