Byt, 2+kk

Moderní byt s velkým balkonem a krásným výhledem do okolní zeleně, situovaný ve 2. patře bytového komplexu Rezidence Panorama. Klidné bezpečné bydlení s 24/7 ostrahou a parkováním. Lokalita s dobrou dostupností do mezinárodních škol, nákupního centra a sportovních zařízení (bazén, tenisové kurty, tělocvična - cca 300 m). Pár minut od budovy se nachází stanice metra Radlická, trasa B, a autobusové a tramvajové spoje.

V bytě je obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice, velká koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Balkon je přístupný z obou hlavních pokojů. Využití posuvných dveří umožňuje v interiéru vytvořit jednolitý vzdušný prostor.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, myčka, videotelefon, alarm, sklep o 6 m2, výtah. V ceně je zahrnuto jedno kryté parkovací stání v areálu. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 3400 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5279
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  Jedno kryté parkovací stání v areálu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.