Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami v 1. patře zrekonstruovaného domu s výtahem v blízkosti nábřeží Vltavy, v pěším dosahu centra Malé Strany či Starého Města. Výhodná lokalita pár kroků od Petřínských sadů a Kampy, v blízkém dosahu mnoha kvalitních restaurací, kaváren, divadel a obchodů, pár zastávek tramvají od nákupního centra Nový Smíchov.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice orientované do zeleně vnitrobloku a 2 en-suite koupelny, obě s toaletou.

Zachované původní architektonické prvky v domě i bytě, bezpečnostní zámek, parkety a dlažba, velká okna, vysoké stropy, snídaňový pult, myčka. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií: 5000 Kč měsíčně. K dispozici od 20. května 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4983
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.