Byt, 4+kk

Vzdušný podkrovní mezonet s prostornou galerií, terasou a balkonem ve 4. patře činžovního domu s výtahem a společnou zahradou ve vnitrobloku na Vinohradech, s rychlou dostupností do centra, nedaleko stanice metra Náměstí Míru.

1. úroveň: vstupní prostor, obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem (60 m2), balkon do vnitrobloku, toaleta s umyvadlem. 2. úroveň: samostatná ložnice (23 m2) s vestavěnými úložnými prostory, koupelna s vanou a toaletou, velký otevřený obývací pokoj (43 m2) a terasa s krásným výhledem na Petřín a Pražský hrad. 3. úroveň: galerie s okny vhodná pro pracovnu, ložnici pro hosty nebo relaxační prostor. Dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, myčka, pračka se sušičkou, telefonní linka, satelitní TV připojení, alarm, UPC a domácí vrátný.

Možnost pronájmu garážového stání v blízkosti domu. Společné domovni služby 1000 Kč /1 osoba/měs. Každá další osoba platí 700 Kč/měs. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4802
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání v blízkosti domu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.