Byt, 3+1

Velmi pěkně renovovaný, slunný byt s balkonem ve 3. patře pečlivě zrekonstruované neorenesanční budovy z roku 1888 s výtahem, působivými vstupními prostory a mnoha zachovanými původními prvky. Dům se nachází v klidné ulici v dolní části Vinohrad, v blízkosti Riegrových sadů a pár minut chůze od Národního muzea, Václavského náměstí a stanice metra Muzeum.

Stylový interiér nabízí plně vybavenou samostatnou kuchyň, obývací pokoj s balkonem, hlavní ložnici s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, 2. ložnici propojenou dvoukřídlovými dveřmi s obývacím pokojem, 2. koupelnu se solitérní vanou, samostatnou toaletu a technickou komoru.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, skříně v ložnicích, designové koupelny, myčka, video intercom, alarm, internetové a satelitní připojení. Výtah. Možnost zařídit garážové stání poblíž domu (150m2) 4.000 Kč/měs. Poplatky cca 5.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4718
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.