Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 2. patře udržované historické budovy bez výtahu v klidné ulici v Praze 8. Dům se nachází v dynamické čtvrti Karlín na úpatí parku Vrch Vítkov, v oblasti s plnou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra, minutu chůze od zastávky tramvají, v pěším dosahu stanic metra Florenc a Křižíkova. V okolí se spoustou upravené zeleně se nachází množství kvalitních restaurací, trendy bister, kaváren a kulturních zařízení, nedaleko stojí multifunkční komplex Forum Karlín.

Interiér tvoří západně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s východní orientací, koupelna s rohovou vanou a toaletou, průchozí hala s vestavěnými skříněmi, technická komora a vstupní chodba.

Renovované parkety, dlažba, vysoké stropy, plynový kotel, pračka a sušička zn. AEG, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep. K dispozici je parkovací stání ve dvoře domu. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1700 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43897
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.