Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Nabízíme k pronájmu byt se zahradou, situovaný v přízemí bytového domu s výtahem, ostrahou a uzavřeným upraveným parčíkem s dětským a sportovním hřištěm pro rezidenty. Budova stojí ve svahu v klidné lokalitě v sousedství lesoparku Cibulka a přírodní rezervace Vidoule. V rychlém dosahu je stanice metra Jinonice, komerční centrum Nový Smíchov na Andělu a Německé gymnázium, v pěším dosahu je Prokopské údolí. Výborná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Byt má rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu / zahradu, 2 ložnice s přístupem na zahradu, dále koupelnu (vana, toaleta), toaletu pro hosty, velkou úložnou komoru a vstupní halu.

Krásné výhledy do zeleně, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné domovni služby a vodu 3000 Kč měsíčně. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  40 000 Kč / 1 641 €
 • Celková plocha
  98 m²
 • Zahrada
  178 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  43806
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.