Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu světlý, plně zařízený byt ve 3. patře udržovaného funkcionalistického domu s výtahem. Vyhledávaná lokalita na okraji parku Letná, pár kroků od zastávky tramvají a stanice metra Vltavská. V pěším dosahu kompletní občanské vybavenosti a služeb, v rychlém dosahu centra, letiště a mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnici, malou koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu s vestavěnou skříní. Byt je orientován do ulice.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43722
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.