Byt, 1+1

Nabízíme k pronájmu byt v 1. patře zrekonstruovaného bytového domu se zachovanými původními prvky, bez výtahu. Budova stojí v klidné rezidenční části Prahy 5, v lokalitě s rychlou dostupností do centra a k občanské vybavenosti, pár zastávek autobusem ke stanici metra Anděl a obchodně zábavnímu centru Anděl / Nový Smíchov. V blízkém dosahu se nachází parky Šalamounka, Nikolajka a Santoška, Francouzské lyceum a anglická školka Nessie, která je součástí mezinárodní školy Park Lane.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, rohový obývací pokoj / ložnice s patrem na spaní a výhledem do zeleně, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba se skříní.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, plynové vytápění, pračka, myčka, sklep. Záloha na společné domovní služby a spotřebu vody: 700 Kč pro 1 osobu. Plyn a elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43456
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.