Byt, 4+kk


Nabízíme k pronájmu zařízený klimatizovaný mezonetový byt se 2 terasami a úžasným výhledem na Prahu, situovaný ve 3. patře v moderním projektu Rezidence Riegrovy sady s recepcí, ostrahou, kamerovým systémem a podzemním parkováním. Rezidence leží ve vyhledávané lokalitě na Vinohradech v blízkém dosahu historického a kulturního centra Prahy a plné občanské vybavenosti, projekt je situován v přímém sousedství VŠE, pár kroků od parku Riegrovy sady. V pěším dosahu budovy je také Václavské náměstí a stanice metra Muzeum a Hlavní nádraží.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou podél celého pokoje, která skýtá překrásný výhled na Staré Město a Pražský hrad, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V horním patře se nachází galerie, ložnice s terasou a výhledem na Riegrovy sady a Žižkovskou televizní věž, dvě ložnice s krásným výhledem na město a koupelna s vanou a toaletou.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vnitřní rolety, plynový kotel, podlahové vytápění v koupelnách, pračka, spotřebiče Siemens, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, spotřebu energií a internet ve výši 10.650 Kč měsíčně se platí zvlášť. K dispozici od 1.10.2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43401
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  132 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.