Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt se 2 lodžiemi, situovaný ve 3. patře moderní budovy s ostrahou a podzemními garážemi, která je součástí multifunkčního projektu QUADRIO v centru Prahy. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a služby v bezprostředním okolí a vynikající dostupnost veřejnou dopravou - budova se nachází u stanice metra Národní třída (trasa B) s tramvajovými zastávkami, pouhých pár minut chůze od Václavského náměstí.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a lodžií, ložnice s vybavenou šatnou a druhou lodžií, koupelna s vanou, toaletou a podlahovým topením, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, zatemňovací závěsy v ložnici, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice amerického typu, nádobí, malé elektrické spotřebiče, TV, videotelefon, sklep, kolárna / kočárkárna. V ceně je zahrnuto garážové stání, možnost pronájmu 2. stání za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 5500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43383
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.