Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený klimatizovaný podkrovní byt, situovaný v 5., nejvyšším patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem. Budova se nachází v klidné ulici ve vyhledávané části Karlína v blízkosti karlínského business centra, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do centra, pouhé 3 minuty od zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěnou skříní, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s úložnými prostory.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek úložných prostor, vnitřní rolety, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43040
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.